• 0505 499 60 10
  • Eskiçeşme Mah. Büyük iskender Cad. 35/A Bodrum

My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı hızlı titreşimlerle iterek ve sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. G5 cihazı her cilt tipine uygundur. G5 uygulanan bölgeler zayıflama ürünleri, bitkisel yağlar ile de desteklenerek gözle görülür sonuçlar elde edilir. Vücudun her bölgesine uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masaj cihazıdır. Kullanılan cihazın isimini alan bu uygulamada her cilt tipine uygun yedi ayrı başlık bulunmaktadır. Bu aparatlar sayesinde vücudun kan dolaşımı ve metabolizması hızlandırılarak kasların gerginleştirilmesi sağlanır.

G5 Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

G5, vücuttaki dolaşımın hızlanmasıyla katılaşmış yağları serbest radikallere çevirir ve böylelikle vücuttan idrar yoluyla toksinlerin atılmasını sağlar. Cilt altı dokuların hareketlenmesi sağlanarak, bölgesel incelme için destek sağlanır. Vücut şekillenir ve toparlanır. Spazm ve ağrıların giderilmesinde etkili olmakla beraber vücutta biriken laktik asidin atılmasına yardımcı olur.

G5 Masajı İle Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

Masaj tüm vücuda uygulanabilmekte ancak kalça, üst bacak, kol, basen bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılmaktadır. G5 Masaj aleti ile uygulanan masaj elde uygulanan masajdan 10 kat daha hızlı ve etkili sıkılaşmayı sağlar. Bu sayede selülitler den daha hızlı sürede kurtulmak mümkün hale gelir.