• 0505 499 60 10
  • Eskiçeşme Mah. Büyük iskender Cad. 35/A Bodrum

My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik My Bella Bodrum Estetik

RADYOFREKANS DERİ ALTI KOLEJEN TAMİRİ

Radyofrekans dalgalarının uyardığı kolajen bağların güçlenmesini ve cildin yenilenme sürecine girmesini sağlayan bir cilt uygulamasıdır. Radyofrekans ile cilt gençleştirmenin en önemli avantajı; kısa sürede tamamlanan, ameliyatsız, acısız bir yöntem olmasıdır. Radyofrekans dalgaları, kullanılan cihazın türüne göre, cildin farklı katmanlarına etki edebilir. Böylece birçok farklı cilt kusurlarının tedavi edilmesini sağlar. Cilt yenilenince güçlenir ve yaşlanmanın izleri olan cilt kusurları azalır.

Radyofrekans ile Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Radyofrekans; cilt gençleştirme amacıyla yapılan modern cilt uygulamalarından biridir. Uygulamanın diğer lazer işlemlerinden farkı; cihazın radyo dalgaları sayesinde cilde ısı enerjisi göndermesidir. Bu cihazlar, elektromanyetik radyo dalgaları yayan, özel cihazlardır. Cilt yüzeyinde kullanılması uygundur. Bu nedenle radyofrekansın güvenli bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Radyofrekans teknolojisi, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından da onaylıdır. Tüm dünyada geçerliliği kanıtlanmış bir uygulamadır.

Radyofrekans ile Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Radyofrekans ile yüz germe işlemi; Kolajen ve elastin lifleri güçlendirir. Cilt daha esnek ve parlak bir görünüm kazanır. Sarkık dokular toparlanır ve yüzde bariz sıkılaşma ortaya çıkar. Hücresel yenilenme arttığı için dokuların kalitesi artar. Anti-aging yani yaşlanma karşıtı özelliğe sahiptir.